SOLVENT WIELKI-FORMAT BANER - sitodruk_haft_solvent

.
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

SOLVENT WIELKI-FORMAT BANER

Baner

Trwała
i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
W standardowej ofercie posiadamy baner jednostronny frontlight
gloss 510 g. oraz
b
lockout 510g winylowa tkanina z czarną przekładką (nie przepuszczającą światła) o bardzo gładkiej strukturze można ją zadrukować dwustronnie.
Banery standardowo oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy wykonać oczkowanie wedle twoich potrzeb lub nie oczkować go wcale.

projekt


cennik

Siatka mesh

Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą jest niska podatność na podmuchy wiatru, dlatego nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych.

projekt


cennik

Folia OWV

Folia One Way Vision to perforowana folia przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub na witryny szklane. Jest to folia która dzięki setkom niewielkich otworów pozwala na dopływ światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową.

projekt


cennik

Folia wylewana

Folia charakteryzuje się doskonałymi parametrami
w zakresie rozciągania po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni na którą została naklejona. Możesz zamienić swój samochód w mobilny nośnik reklamowy. Folia po odpowiednim wygrzaniu ma zapamiętać swoje nowe kształty na obłościach i wklęsłościach podkładu i pozostać w tej pozycji.

projekt


cennik

Folia monomeryczna

To podstawowa folia samoprzylepna używana w tradycyjnej reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Przeznaczona jest do aplikacji na płaskie powierzchnie. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce w łatwy sposób wyeksponować swoją reklamę na zabudowach samochodów dostawczych, wszelkiego rodzaju tablicach reklamowych oraz informacyjneych gdzie podkładem jest płaska blacha, płyta PCV, metaplex czy też Dibond.
Wykonujemy z niej również naklejki drukowane i wycinane po obrysie.

projekt


cennik


Billboard

To największy nośnik reklamowy często umieszczany na budynkach lub specjalnie przystosowanych słupach.
Twoja reklama będzie zauważalna dla wszystkich!
Billboardy drukujemy na papierze blueback 115 g. wodoodporny z niebieskim podkładem izolującym który zapobiega prześwitywaniu wcześniej naklejonych warstw.

projekt


cennik

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego